O firmie

Drogi Internaucie witamy cię na stronie naszej firmy. Chcielibyśmy przedstawić Państwu krótki opis naszej działalności. Nasza firma istnieje na rynku już od 1983 roku, mieści się w niedużej miejscowości jaką jest Piotrków Trybunalski. Firma Fleur jest firmą rodzinną. Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną. W swojej ofercie posiadamy bogatą kolekcję porcelany renomowanej firmy Lomonosov, Chińskiej, oryginalnych figurek firmy Veronese, Forchino,Willow Tree urocze misie z kolekcji MEtoYOU, nowoczesną metaloplastykę, wyroby platerowane i stalowe oraz wiele wiele innych produktów. Nasza oferta ciągle się powiększa tak by nasi klienci byli zadowoleni, a kupowane produkty sprawiały im radość. Dla Państwa stworzyliśmy internetowy sklep Ornari Galeria Prezentów gdzie mogą Państwo poznać naszą ofertę. Mamy również nadzieje, że nasza długoletnia działalność na rynku i pozytywne komentarze będą dla Państwa gwarancją, że każdy dokonany zakup w naszym sklepie będzie zakupem udanym.

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu na rynek Polski legalnie. W wyjątkowych przypadkach, gdy jest to wyraźnie oznaczone w nazwie i opisie produktu, w dziale "Wyprzedaż" mogą być oferowane towary pochodzące z ekspozycji sklepu. 

Wszystkie dane do dokonania standardowego przelewu , zostają dostarczone klientowi wraz z listem od serwisu ornari.pl po potwierdzeniu zamówienia.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy je kierować na adres pocztowy:  info@ornari.pl
lub telefonicznie 506 309 308 / 44 647 32 87


Osobą obsługująca sklep www.ornari.pl: jest Michał Rogaczewski

Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym www.ornari.pl  prowadzony jest przez:

Józef Rogaczewski  Kwiaciarnia "Fleur" Hurt-Detal
ul. Słowackiego 86/88
97-300 Piotrków Trybunalski
(wpisy do ewidencji przedsiębiorców – nr. 453 - prowadzonej przez Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego)
NIP: 771-010-18-95
REGON: 
590037115

Tel: 44 647 32 87 / 506 309 308 (opłata standardowa - wg. cennika właściwego operatora).
E-mail: info@ornari.pl